puszkin.org DEV log

Wreszcie mi się chciało ruszyć puskzin.org/new. Rezultaty:

1.) Po długich i nieskutecznych zmaganiach ze skryptem eksportującym odpuściłem sobie automatyczne eksportowanie strony Amusia. Trzeba będzie jednak ręcznie to przenieść, a automat przyda się tylko do poprawiania starych tagów HTMLa na nowe (FONT → SPAN etc.).

2.) Poprawiłem nieco galerię. Fanatycy CSSa stwierdziliby że należy mnie powiesić za to w jaki sposób użyłem tam tabelki ale dla mnie ważne że działa. Tylko pewnie znowu trzeba będzie dobrać wielkość czcionek w IE. Ewentualnie jak Splash zrobi lepszą galerię to się wymieni (choć moja póki co działa...).

(o nieinformatycznych rzeczach nie chce mi się pisać)

ps. Podpiszcie petycję: [wiadomosci.gazeta.pl]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informatyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „puszkin.org DEV log

  1. ulotna pisze:

    To była też strona rboy’a :] Oni to we dwóch ciągnęli, pozdrawiam

  2. jaboja pisze:

    Nie będę wszystkich autorów wypisywał. To jest tylko takie rozróżnienie: strona Amusia – ta którą mam na płycie, strona Yesoosa – ta utracona, „noveau” – mój pierwszy projekt, i obecna strona (de facto korzystająca z grafiki strony Yesoosa, bynajmniej nie stworzonej przez Yesoosa, tylko przez jego kolegę, no ale strona Yesoosa to strona Yesoosa i już :p). Przypuszczam że to co teraz jest będzie za rok mianowane „strona JaBoJa”, a nie stroną JaBoJa, Astrala, Karollci, Lukasza i Martusi. 😉 Zresztą ten wpis jest już stary i zastanawiałem się nad usunięciem go ku niebytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola są oznaczone *